» Poradna » Ostatní

Počítač mi již neutáhne hry jako dřív

Dobrý den, zničeho nic mi nejdou hry jako dřív, například CS:GO mi šlo na 120 FPS a vůbec se nesekalo, nyní ale jedu na 70 a mám časté záseky, dříve mi to na stránkách ukazovalo že mi to pojede ale nyní už ne, Rocket league mi jel na 30 FPS, taktéž bez sekání ale nyní to jede 30 a potom to spadne na 10 a takhle pořád, bednu jsem již vyčistil od prachu, děkuji za odpovědWindows VistaGPU 9600 GTAMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor4GB RAMDříve mi to na stránkách, kde zjistíte jestli mám hry pujdou ukazovalo alespon na minimum, nyní mi to neukazuje :(

Odpovědi na otázku

VGA je slaboučký a prehistorický.A podle TVého popisu vyžaduje zasloužený odpočinek ve sběrném dvoře.Co s tím?Moderní a výkonný herní VGA, který můžeš použít i v novém PC po vyřazení stávajícího.

Už tě má asi dost a tak chce do důchodu.

No, už je tady taky nějaký ,,pátek´´ :D Takže žádné řešení není? :/

Taky jsem kdys býval mladý a lehce unes zbraň. Všechno mi však vzaly roky a moje žena, saň.

V dobach 9600 GT se pocitalo s rozlisenim tak 1280x1024, fHD bylo jeste hudbou boudoucnost. Jestli navic hry zazily nejaky upgrade, tak by propad mohl delat i ten.