Počítač koupě

Chtěl bych se zeptat zda by tento počítač utáhnout hry, mafia 3, Call of duty2, atd. Hry na ten styl. Popřípadě na jaké detaily. https://pc.bazos.cz/inzerat/112476286/prodam-...

Odpovědi na otázku

NE. Grafika je tragická, CPU taky nic moc. Zdroj katastrofa.Aby se na tom nechaly hrát hry, tak by bylo třeba dalších (celkem vysokých) investic. To se do tak starého HW nevyplatí.

Ale rozjeli by to, já to samozřejmě nepotřebuji, ale sháním něco pro syna, tomu by to stačilo na nízké detaily, je mě zajímá jestli to rozjede ty hry.

Tak ještě jednou. NE.Kromě toho koupit takové PC je danajský dar. Budou s ním jen problémy!

Nemá smysl, aby jste tady dával tisíc inzerátů. Tohle vám nikdo řešit nebude. Bazar je bazar.... Ten nemá pravidla, cena je individuální, pořídit něco slušného složité.Jinak tohle PC už papírově vypadá lépe, má i grafiku na které se nechá i něco zahrát (ale žádný zázrak). Na druhou stranu je to DELL, tedy skoro nulová možnost úpravy z vaší strany, PC vypadá zoufale, použity ty nejlevnější komponenty. Bude neskutečně hlučné (to lze poznat podle těch fotek) atd... Evidentně to je nějaký bazarník, co vám to PC na přání slepí jako vlaštovka hnízdo, a pak se 6měsíců modlí, aby to fungovalo. Už jen proto, že ten inzerát nebyl dlouho upravovaný, jen se vždy prodlouží (Creators update u OS je někdy z roku 2017).Osobně bych do něčeho takového nikdy nešel, ale je to na vás.. Já moc bazar nemusím, hledám většinou spíše věci, co mají něco vydržet, ne co jsou na pokraji úmrtí. Jakákoli porucha s tím PC bude ohromný problém, protože na to už neseženete věci. Hlavně základní desky rádi umírají a nejsou k sehnání. Chlazení je nic moc a vy z toho chcete herní PC. Tedy PC, které bude klidně po dobu hraní (třeba několik hodin) ždímat komponenty prakticky na maximum. Někdy je prostě lepší říci si: "Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci"

Co byste mi doporučil?

Říci synátorovi ať jde na brigádu.. Pak ideálně koupit něco nového s plnou zárukou, kde je předpoklad, že ten PC minimálně 3 roky (3 roky už dnes prakticky běžná záruka na komponenty, skoro nikdo nedává nižší, některé komponenty mají dnes záruku 5 let a více) vydrží a bude to rozumně výkonné.Nebo dále prohledávejte bazar, ale to za vás nikdo dělat nebude. Vy si musíte říci, zda je to dobrá nabídka nebo ne.. Bazar je bazar. Je levnější (ne vždy) protože má rizika. Vy si musíte říci, zda ta rizika akceptujete. Je ale fajn, když hledáte na bazaru, už o PC taky něco vědět, jinak koupíte hnůj a spokojený nebudete. Pak to budou jen vyhozené peníze.

Mna by zaujimalo kde ten bazosnik kupil novu GTX 960 , asi v nejakom retro eshope ...

Pokud byste alespon napsal kolik do toho maximalne chcete investovat, dalo by se pripadne neco konkretnejsiho poradit....

Desive, muzealni a zejmena herne nepouzitelne veci za divne penize. Tohle nebrat!Na dany ucel bude smysluplny pocitac stat minimalne 15kKc novy, pouzity mozna kolem 10kKc. (Ale musi se fakt peclive vybirat. Laik koupi jen kramy.)Dokud nebudete mit k dispozici aspon tyhle penize, tak nekupujte nic, protoze byste jen vyhodil penize oknem.