Počítač k nahrávní TV, více pro práci, než pro hraní her

Ahoj
Chci si postavit nový počítač, jelikož kupované sestavy mě moc nevyhovují. Potřebuji počítač více pro práci než zábavu, ale mám ho doma, takže občas je i na zábavu.
Moje práce spočívá v nahrání TV pořadu a jeho zpracování do textu. Takže potřebuji kvalitní TV kartu, která nebude moc zatěžovat systém. Další z činností je převod pdf souborů do txt.Taky jsem si všiml, že USB portů není nikdy dost, takže nový PC by měl mít minimálně 6 USB a některé i v předu, i když to se dá nahradit USB dokem. Grafická karta musí mít výstup na dva monitory a chtěl bych, aby zvládla i nějaké novější hry. Na pamětech se asi nevyplatí šetřit, takže 2 GB dual. Počítač by měl být trochu svižnější, aby v případě otevření 100 stránkového dokumentu, plného chyb, ve Wordu dlouho nečekal, než se zpracuje. Dále také převádím video z DVD do dvix a obráceně. 2 síťové karty, zvukovka kvalitní, nemusí být zrovna na domácí kino, tady asi stačí to co bude na desce, mám pouze 2 PC repro a pro práci používáme sluchátka. HDD mám nyní 250 GB a zatím mě to stačí. Ještě používám 2 DVD mechaniky a potřebuji aby si dobře a rychle poradili s RAMkama. Nyní mám Liteonku, která umí už pracovat s RAM disky, ale je to oničem, třeba jako další disk se nedá použít. Chtěl bych mít uložené důležité dokumenty a soubory právě na RAM, jakožto zálohu.
Důvod proč chci poradit, je že jsem dlouholetý čtenář Computeru a čím víc toho vím, tím mám větší strach, abych nekoupil komponenty, které spolu nespolupracují.
Děkuji za vaše názory.

Odpovědi na otázku

www.google.cz - tv karty
www.google.cz - grafické karty
www.google.cz - základní desky
www.google.cz - dvd-rw mechaniky

Když máš internet a ten "Computer", tak se do toho vrhni, e-shopů je tři prcky všude. Počti si na známějších, pak i na méně známých, zaznamenej si rozdíly v cenách a hurá pak obědnat...něco...Cokoliv blbne, od čeho sou reklamační řády, vůbec se toho neboj, jen si o těch kartách něco počti a budeš mít jasno a co si nebudeš jistej, tak ti poraděj v prodejně, nebo dej dotaz přímo na e-shop případně, pokud se rozhodneš tam nakupovat...Spousta techniků u prodejních firem bývá i online, tak tam máš taky šanci se něco bližšího dovědět a nemluvím už vůbec o recenzích na jednotlivé kusy hardware... No problemo....