» Poradna » Ostatní

Počítač je pomalý po kompletní přeinstalaci Windows 7

Zdravím, nedávno jsem dal opravit svůj počítač, protože byl zavirován.Jak se dovezl, vše šlo v pohodě, ale na třetí den se všechny hry začaly nehorázně sekat.Vytížení procesoru je na 100% skoro furt při hraní, takže se nedá vůbec hrát, protože to jede na 30 snímcích, před přeinstalací, kdy to bylo zavirované to jelo na 50 a když nebyl zavirován tak v pohodě na 90 snímcích/s.Prosím, jestli tu někdo bude vědět v čem může být problém, budu velice rád, Děkuji.Grafická karta: AMD Radeon HD 7700 SeriesProcesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz

Odpovědi na otázku

Proto je lepší si systém vždy přeinstalovat sám, aby sis byl na 100% jistej, že ti tam nikdo nenainstaluje žádnej balast . Ještě řekni, že jsi za tu opravu něco platil.

Dával jsem to do ověřené firmy na přeinstalaci, ale zkoušel jsem si to i sám přeinstalovat a problém je stále stejný.

Je možné vytížení PC kvůli vyhledávání aktualizací OS. Zkus je vypnout, restartovat PC a pak se uvidí.☺

Ano, tohle jsem už zkoušel dávno, ale přesto problém přetrvává.

Odporúčam skontrolovať bežiace služby na pozadí, oddinstalovat zbytočne programy, vypnúť zapínanie programov pri spustení Pc ( napr. pomocou CCleanera) Potom je tu možnosť že vírus prežil aj preinštalovanie v tom prípade asi bude treba kompletné sformatovat hardisk.

Služby žádné neběží,programy žádné nejsou- PC je kompletně čistý.A sformátovat disk? O tom jsem ještě neslyšel, ale je to možné, že to pomůže.

něco na pozadí běžet musí - minimálně Windows služby - a pokud některá z nich bere víc % CPU tak to pak může leccos indikovat.

S ccleanerom pomaly

Nejaký problém s ccleanerom ? Čo tým myslíš ?Keď nemáš nič zapnuté na koľko je vyťažené CPU a disk ?

0-10% CPU, ale pokud jen tak začnu klikat na ploše, tak to skočí klidně i na 30%... A disk bohužel nevím, jak zjistit.

To je dost při nic nedělání. Muj https://ctrlv.cz/yzMo spuštěn jenom FF.Použij https://technet.microsoft.com/cs-cz/sysinternals/proces... a "Show details for all..."

Stáhl jsem ten program, moc se v něm nevyznám, je tam toho moc :D. Jinak pokud je kompletně vše vyplé, tak nejvíce zatěžuje CPU System Idle Process,Private Bytes svchost.exe a working set také svchost.exe a PID je nejvíce u WmiPrvSE.exe

System Idle Process - CPU 100% procesor nic neděláPrivate Bytes a working set - obsazenost RAMPID - proces ID to tě nezajímáSleduj CPU u jednotlivých procesů.

Počítač není pomalý po kompletní přeinstalaci Windows 7, počítač je pomalý po komplentní přeinstalaci tebou.

Ne, to opravdu není, byl pomalý, když jsem do dovezl z opravny, tak jsem se ho snažil přeinstalovat sám a nic se nezměnilo.

Teploty CPU - jestli se nepodtaktovává v zátěžiTeploty chipsetuHDD - test HD TuneStarý zdrojOtestuj důkladně počítač

Teploty to nejsou 100%, PC mám už 8 let(mezitím byl samozřejmě několikrát v opravně, a nikdy se mi nestalo, že by se přehřívalo něco, protože mám kvalitní větrák.Můžeš mi prosím napsat, co je ten HDD test HD Tune? To by mohl být možná ten problém, to jsem totiž ještě nezkoušelZdroj asi starý není, před opravou to šlo v pohoděA viry v PC nejsou, nic jsem nestahoval.

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchma... hd tune /error scan"Teploty to nejsou 100%" .... kde bereš tu jistotu ?teploty program: speedfan,hardware monitortest CPU: hot cpu tester - vyžene teploty na maximumhttp://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo...

Většinu výkonu ti berou Windows aktualizace.Opravíš zdehttp://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php