Počítač do 35 000 kč

Zdravím,Chtěl bych Vás poprosit, jestli byste mi nemohli dát nějaké návrhy na pc do 35k. Moje podmínky jsou: amd procesor i grafika. Počítač by měl sloužit primárně na náročné hry (monitor mám, 144Hz full hd). Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Trochu sem to upravil takto:https://www.czc.cz/271024,264414,268197,2494... Kazdopadně, mam dotaz ohledně CZC. Dá se jim věřit co se týče stavění pc? Nainstalují mi W10 (alespon demo verzi), jelikož mám svůj vlastní kod na W10, abych to pak nemusel složitě dělat přes BIOS.

D14 na Ryzen 3600 ? Proboha proč ? Nevíš co s penězma ? A proč ta barevná klauniáda coby skříň ?

Jaké chlazení byste doporučil?

Třeba to, co vám doporučil dfg

co ta wifi?

Jakou wifi byste doporučil?

To je prosté, kabel !

Modem je 4 pokoje ode mě, tudíž musím zvolit wifi. Doporučil byste mi nějakou sítovou kartu a nějaký větrák?

Nic, coby vrtačka nezvládla Síťová karta je součástí základní desky. Větrák kam ? Do skříně ?

pokud na hry tak nepoužívat wifi

Tak tak, do kamene tesat !

Říkám, že nemám k dispozici připojení přes kabel. Asi bych to nepsal jenom tak, vím, že kabel je rychlejší, ale neříkejte mi, že přes wifi to nejde....

Jde, ale stojí to za howno. Navíc 4 zdi, to bude signálek, jedna báseň Nebuď línej, puč si vrtačku a za hodinku máš kablík do routeru jako prd.

Pokud bys lenost nepřekonal (ale fakt bys ve svém zájmu měl) tak třeba něco takového :https://www.czc.cz/gigabyte-gc-wb1733d-i-bt-...