Počítač do 34 000kč

Ahoj mohli byste mi sestavit herní PC do 34 000Kč.

Odpovědi na otázku

K takovému dotazu je třeba doplnit, jestli jen case nebo i monitor atd. a co s Os.. (cca 3000,-)

Jen case, s Ubuntu = OS zadarmo.

Jak chcete hrát na Ubuntu? Tam asi plno her nepošlape, nebo se pletu?

V Ubuntu je plno hier, ale nie typu GTA. U Knoppixu zoznam od vrchu po spodok LCD. Len tie hry nevyžadujú ani GTX 750. Ale myslím, že tazateľ chce GTA, witcher....

Tam všetky hry ako sú na win nie sú. Ak chceš hrať padajpce guličky, alebo rubikovú kocku, tie tam sú, ale nie gr. náročné hry ako GTA. Ak chceš aj win, potom i5-6500, GTX 1070 a B150. Tých 3000 Kč by sa malo ušetriť a máš pod. PC za rovnakú cenu s win

Na OS s ubuntu nepotrebujes herni PC za 34 tisic.Proste to rekni rovnou, ze mas Windows ukradeny.

Co říkáš na tohle ? Sice jsem trošku přetáhl, snad to nebude vadit https://goo.gl/7xCblI

Já bych byl jen opatrný na ty kingstony...

Jinak 6600K se Z170 a gtx1070 za ty peníze ideální kombinace

Až na to, že chybí chladič a dát to do Z1 je také odvážné.

Mám i5-6600 a s boxovým chladičem se nedostanu přes 64°C ani když chci, takže dokud nebude taktovat tak je to úplně v pohodě. Po pár letech až bude procesor brzdit nebo zestárne pasta může přikoupit nový chladič, přetaktovat a jet vesele nějakou dobu dál.Bednu mám Z3 plus, která je od pohledu skoro stejná tak bych očekával že i provedení bude stejné a není si na co stěžovat.

Tak kupovat 6600K bez taktování je nesmysl... za tyhle peníze už by to chtělo právě to "káčko" - hlavně k 6600K není boxovanejch chladič a 6600 bez K zase nejde (standardně přetočit)

Do podobné Zalmanky jsem dal kombinaci R9 290 + i5 a také AMD FX8xxx + GTX 660. Nikdy nebyl problém, teploty v pořádku, žádné rezonování atd.. Jestli nechce něco co by bylo lepší po designové stránce, nebo prostorné pro kompletního vodníka, tak je ta bedna optimální...S tím CPU chladičem souhlasím, snažil jsem se to všechno pěkně sladit, až jsem na něj zapomněl. Asi by tam šla Fera2, mám s ní na i5 nejlepší zkušenosti a má i dostatečně velkou rezervu pro nějaké slabší i7...

Netvrdím, že je Z1 špatná skříň, ale pro PC za 34tis je už chudá. Má jen dva ventilátory. Pro K procesor už to není vůbec to pravé. Zvláště když je tu RG1 od Silencia s úplně jinýma možnostmi chlazení, když už tedy chci mermomocí šetřit. M35 od stejného výrobce bude také výrazně lepší a stojí okolo 1400Kč. To se v takovém rozpočtu musí rozplynout jak nic. Přeci jenom je to herní PC a je předpoklad dlouhodobé zátěže, tak je třeba dobrý odvod tepla. Ne jen dva větráky, jeden vepředu a jeden vzadu.

Tak třeba u Z3 máš odtah i nahoře, stojí necelej litr a možnosti tam jsou podle mě stejné jak kdekoliv jinde... ale jako tím neříkám, že je geniální, jen pokud jde o "šetření", dá se použít

Dá, ale při instalaci mATX desky (typicky mortaru) jaksi ne úplně sedí otvor pro grafickou kartu. Respektive jde normálně osadit, ale konektory HDMI nebo displayportu částečně (cca 1mm) překrývá plech skříně. Jsou totiž v úplně horní záslepce. Řešení to má, pilník, nebo napružení karty ve slotu. Je to detail, ale naštve. Stačí pár stovek výše a zpracování je jinde a možnosti chlazení se také zlepší (byť uznávám, že Z3 je řešena , co se chlazení týče, dobře), nemluvě o možnostech vedení a schování kabeláže.Já uznávám kvality Z3 v poměru cena/výkon (byť raději nyní dávám RG1, ta ale vychází kvůli ventilátorům taky asi o 150Kč dráž, to uznávám), ale na mě prostě ta skříň neudělala extra dojem. Do levných sestav s ní nemám problém, ale tady? Při takovém rozpočtu? To se opravdu musí dát takováto, řekněme základní a první alespoň trochu odpovídající skříň? Tím samozřejmě neříkám, že tam musí zrovna jít R5 (nebo "S") jako je tady v návrzích.

Jasný, o tom žádná - jen říkám, že vždy je to o prioritách a požadavku na cenu

34563 Kč - w10, i5-6500, GTX 1070https://www.czc.cz/187659,192870,168553,1808...

To je sestava na houby. Davno prekonany a hodne hlasity zdroj, pomaly 5400 ot disk (proc, kdyz seagate je levnesi a rychleji?), celkem draha skrin...

Už máme dobu blue = 5400? Spoliehal som sa na farbu, na RPM som nepozeral. Dobre vedieť, že už je tu tá doba (rel. nedávno tu bol článok na to upozorňujúci)

To je už přece dávno, kdy blue = 5400 ot. Je to také v popisu toho disku.

poopravím. Blue = jak 5400ot, tak 7200ot. Dělají se dvě verze:https://www.czc.cz/porovnat

224342_CompíkCPU AMD RYZEN 5 1600 PRO, 6-core, 3.2 GHz (3.6 GHz Turbo), 16MB cache, 65W, socket AM4 / 1 ksADATA SSD 480GB Ultimate SU630 2,5" SATA III 6Gb/s (R:520/ W:450MB/s) / 1 ksMSI VGA NVIDIA GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC, RTX 2060, 6GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI / 1 ksCooler Master case MasterBox MB520 aRGB, E-ATX, Mid Tower, černá, 550W WHITE STORM 550, APFC, 85+ / 1 ksMSI MB Sc AM4 A520M-A PRO, AMD A520, VGA, 2xDDR4, m-ATX / 1 ksDIMM DDR4 16GB 3200MHz, CL16, (KIT 2x8GB), T-FORCE VULCAN Z, Red / 1 ks

Jen tak pro info windows mám. Nevím proč ale ten týpek nahoře s mím jménem říkal, že chci ubuntu :D

Kto mal vedieť kto je kto, keď pri mene je raz IP, raz slovná adresa. Nevýhoda neregistrovaných užívateľov

Ak k tomu *buntu, prečo nie?

Taky může bejt... je to více méně ta stejná variace. i5 + B150 + gtx1070... Samozřejmě kdyby se tam vlezla 6600k se z170 bylo byto fajne, ale není to kritické, ta grafika je důležitější... + RMx zdroj určitě dobrá volba...

zajem herní pc sestavit do 30000CPU AMD RYZEN 5 1600 PRO, 6-core, 3.2 GHz (3.6 GHz Turbo), 16MB cache, 65W, socket AM4 / 1 ksADATA SSD 480GB Ultimate SU630 2,5" SATA III 6Gb/s (R:520/ W:450MB/s) / 1 ksMSI VGA NVIDIA GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC, RTX 2060, 6GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI / 1 ksCooler Master case MasterBox MB520 aRGB, E-ATX, Mid Tower, černá, 550W WHITE STORM 550, APFC, 85+ / 1 ksMSI MB Sc AM4 A520M-A PRO, AMD A520, VGA, 2xDDR4, m-ATX / 1 ksDIMM DDR4 16GB 3200MHz, CL16, (KIT 2x8GB), T-FORCE VULCAN Z, Red / 1 ksplus + Verbatim Store 'n' Go USB HDD 1TB - černý