Pocitac do 30000

Zdravím,chtěl bych nový PC na hry s Full HD rozlišením. Co se týče OS mám už zakoupenou Windows 10 Home 64 bit. Monitor mám také s rozlišením 1980x1080 75hz.Teď k věci představoval bych si to asi takto, může být?Be quiet! Dark Rock PRO 4Ryzen 3700XSapphire Radeon NITRO+ RX 5700 XT 8GMSI B450 TOMAHAWK MAXCrucial Ballistix Black 2x8GB, 3600mhzBe quiet! Pure Base 500Kingston A1000 - 960GBSeasonic CORE GC-650Čili po součtu u czc.cz to vychází 30 079 Kč. Napište pokud by bylo něco lepší co vzít za komponent. Dík.

Odpovědi na otázku

az na kingston a sapphire je to v pohode.

Myslíte? Co se týče SSD a GPU tak mi přijdou docela kvalitní dle recenzí nebo v čem je konkrétní problém?

s mojimi zlymi skusenostami s danymi znackami, ale samozrejme ty si kup co chces.. SSD je to v podstate jedno, lebo zalohovat treba nezavisle na znacke, aj samsung sme uz reklamovali.. ale ten sapphire zvaz ci nekupit radsej osvedceny MSI gamingX alebo asus rog strix