» Poradna » Windows (a jiné OS)

Počítač byl neočekávaně restartován,instalaci windows nelze dokončit

Windows mi stále vyhazoval blue screen a žádná z oprav nepomáhala,musel jsem obnovit tovární data,a když se snažím zapnout počítač,neustále mi to píše že počítač se neočekávaně restartoval,a že mám zmáčknout OK pro reinstalaci.Bohužel po té se počítač restartuje a naběhne to samé.

Odpovědi na otázku

Tovární nastavení většinou selže. Udělejte si instalační flešku a opravu proveďte z ní. Případně to rovnou reinstalujte.

A skontrolovať disk.

Děkuji za všechny rady,nakonec jsem se rozhodl kompletně přeinstalovat celý počítač a pomohlo to.