» Poradna » Ostatní

Pocitac a vypadek proudu

Mel jsem zaply pc a najednou bourka, vypadek proudu..hrozi neco pocitaci? nebo pak normalne zapnu a vsechno ok?

Odpovědi na otázku

vyskusaj, uvidis. Bud sa zapne, alebo nie.

Tvoji otázku ti zodpoví jedině věštírna. Pokud nechceš čekat, tak prostě to tlačítko zmáčkni sám a uvidíš, jestli je vše OK nebo ne.

no, on proud porad nejde. Tak prave nevim, co delat, az pujde

Zkus hádat, můžeš třikrát.

V první řadě ho odpoj od elektriky. Při nahazování může dostat bombu, která ho může odrovnat. Takže vypojit a zapojit až elektrika zase normálně pojede.

"no, on proud porad nejde. Tak prave nevim, co delat, az pujde"Udělat stojku a přečíst počítači pohádku na dobrou noc.

To ti nikdo neřekne, ale jestli máš kvalitní zdroj, tak většinou odejde jen on.