» Poradna » Notebooky

Pocit pomalého PC(notebook)

Ahoj, mám noťas dell vostro 15. Proc: intel i7th 7gen. a Grafika: AMD R5 M420.Připadá mi že mám poměrně lepsí pc(notebook) ale přijde mi že hry už nevypadají tak dobře jako charakteristika tohoto notebooku. Při hrání např: CS:GO mám na nejmeší grafické nastavení 32Fps. Budu moc rád za všechny rady jak zlepšit (pokud to samozřejmě půjde) grafický výkon mého noťasu díky moc předem. ;)

Odpovědi na otázku

Nejlepší zlepšení docílíš tím, že si:1. koupíš herní konzoli2. koupíš si herní počítačNotebook je vždy kompromis mezi třemi parametry - váha, výdrž na baterii, výkon. A splnění všech tří bodů ovlivňuje čtvrtý parametr - cenu.Tím chci říci, že notebook vždy bude pomalý.Ale jinak si zkus koupit do notebooku SSD disk pakliže ho ještě nemáš.

Jo jestli jsi chtěl hrát hry, tak sis neměl kupovat notebook s takhle slabou grafikou. Vždyť ta grafika je slabší než HD620 v procesoru. Dvoujádrové i7-7500U tě taky nespasí.

Prodej to a kup si poradny NTB.