» Poradna » Programy

Pochroumaný Internet Explorer 9

Najednou se mi pokazil iE 9. V Historii se přestaly objevovat všechny navštívené webové stránky, ale jen některé. Když otevřu novou záložku, tak se objeví prázdná stránka doslova prázdná. Není na ní jako dříve ani několik nejnavštěvovanějších webů, ani možnost obnovit naposledy uzavřené položky, prostě je tam jen prázdno. Nainstaloval jsem vyšší verzi čili iE 10, ale nic se nezměnilo. Dá se s tím něco dělat ? Prošel jsem všechny možné položky menu i nápovědu, ale nic jsem nenašel ...

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, že je IE rozlezlý po celém windows jako mor, netrápil bych se s tím, že problém může být na milionu míst a yřešil bych to nainstalováním libovolného webového prohlížeče.

trololo