» Poradna » Mobily

Pobouchaný mobil

Dobrý den. Chtěl bych s zeptat jestli jde vyměnit boční lišta u mobil (samsung galaxy s4) .?Děkuji.

Odpovědi na otázku

to vyfoť

Jde si najít náhradní díly na mobily.Stačí použít vyhledávač.Jen pochybuji,že ho doma obyčejným šroubovákem rozebereš a složíš.Tyto speciální šroubováky a přípravky dostávají pouze servisy,aby amatéři neničili drahé přístroje.

Ale prdlajs, kdo chce, může si je koupit. Nic extra speciálního do není. Pár šroubováčků, plastové páčidla, ideálně ještě kovové planžetky......vše si můžeš normálně koupit a rozebírat....

Teda - já to napsal schválně.Tos podělal.Takovým,co používají mobil místo kladiva,ještě poradíš jak ho dodělat úplně Už se těším na ten šrot