Poběží mi internet přes Mistral zapojený přímo do SWITCHe???

Mám domů připojený internet přes kabelovku (Mistral od UPC) a chci udělat domácí síť minimálně s minimálně čtyřmi počítači. Šlo by zapojit kabelový modem přímo do Switche? - jde mi o to aby žádný počítač nebyl závislý na nějakém jiném, který by kvůli internetu musel neustále běžet jako server... jestliže v kebelovém modemu je síťovka tak by měl fungovat třeba jako síťová tiskárna??? Akorát mám zlý pocit, že si to nebude tykat s nastavením Proxyny...Předem dík za pomoc.

Odpovědi na otázku

Vzdyt ti odpovedeli driv nez se tady ptas? http://portal2.dkm.cz/phorum/read.php

nevim jak ti to pobezi, ale na proxy se vyser, radsi nakej router

Pořebuješ něco, co bude provádět překlad adres, jenom připojení modemu do switche nestačí. Pokud nechceš, aby to prováděl nějaký z počítačů, tak budeš muset koupit router.

tohle ti vyresi winroute ... (www.kerio.cz)