» Poradna » Mobily

Po změně hz v Nvidia, monito nezobrazuje obraz.

Dobrý den, mám 144hz monitor. Nevím proč, ale v Nvidia nastavení jsme změnil herce na 240hz. Poté jsem dal použít, ale monitor se vypnul a dále jen Display port -no signal, nwm jak nastavení v Nvidii dále změnit do původního, protože se nemohu nijak dostat na windows.. Mám jen 144hz monitor a rtx 2060, i5'Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ak mas v pc aj intel grafiku tak prepnut na nu a v nastaveni nvidia vratit Hz. Ak nie musis donutit windows prepnut sa do nudzoveho rezimu, tam sa nvidia ovladace nespustaju a karta ide v rezime ktory zvladaju vsetky/vacsina monitorov. Potom zasa nastavit Hz. V najhorsom pripade v nudzovom rezime odinstalovat nvidia ovladace a ich ulozene nastavenie.Predpokladam ze boot windowsu po prepnutie sa na nvidia ovladace vidis.