» Poradna » Mobily

Po zapojení reproduktorů se nic nestane

Dobrý den,po dlouhé době jsem se snažil zapojit reproduktory, které jsou na jack, ale zjistil jsem, že po zapojení se vůbec nic nestane, snad tentokrát někdo pomůže.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A nemáš někde skříplý kábl - přerušený, nebo urvaný?

S kabelem nic není.

Jak jsou ty repráky napájené? Jsou zapnuté?

Ano jsou zapnuté, napájené jsou obyčejně ze zásuvky obyčejným káblem?

Zkusil jsem zapojit i obyčejné sluchátka s jackem, které taky vůbec nefungovali

NefungovalY. Tak co nastavení hlasitosti, zařízení pro přehrávání...?

Ano chyby jsem si vědom, ale myslím si, že tohle není žádný češtinářský kroužek. Sluchátka na USB normálně fungují, když zapojím sluchátka či reproduktory nemám možnost s němy jakkoliv, kdekoliv manipulovat jako kdyby nebyly zapojeny.

Pokuds tam strkal USB sluchátka, máš "přestavené" výstupní zařízení. Najdi nastavení zvuku a nastav výstupní zařízení na zadní reproduktory.

Problém byl v BIOSU.

Zakázaná zvukovka?

A udělal to japonec Samoseto. ☺