» Poradna » Ostatní

Po zapojení nové ram, nefunguje obraz

Dobrý den, v pc jsem měl 4gb ram, a přiobjednal jsem si ještě jednu tu samou. A po zapojení ramky mi monitor píše no signal. Monitor je dobře zapojený a nevím co teď.

Odpovědi na otázku

Monitor ti jde, nejde ti počítač.Asi jsi při zamačkávání ramky cosi odpojil, přerušil. Nebo je blbě docvaknutá. Vyndej ji a laboruj.

A když tu novou odpojíš a necháš to ve stejném stavu, jako před tím, tak to zase funguje?

vyber staru, nechaj vnutri len novu. Ak to nepojde, vyber novu, das staru. Ak to pojde, tak ta nova nieje kompatibilna, ak to nepojde, tak si nieco pokazil.

Jaká ram? Je opravdu naprosto totožná, nebo je jen podobná (frekvence, časování, RANK) ?Jaké PC?Pokud není ram kompatibilní, tak PC prostě nenaběhne, nezobrazí se nic na monitoru.