» Poradna » Mobily

Po zapnutí WiFi na TV značky Jvc se prehazou kanaly

Dobrý den , prosím o radu , mám vypozorovane, i když se to tu už řešilo , (nový poznatek) ,že po tom co se zapne WiFi a vypne TV , prehazou se po zapnutí různé multiplexy , půlka programu zůstává , půlka má nové čísla , pokud TV vypnu ,bez zaple WiFi , vše je ok. Co s tím. ,? Dekuji

Odpovědi na otázku

-nastavit správný region ,caas pásmo u TV viz návod-aktualizace firmware viz návodReklamace.....

A ty si myslíš že tady je technická podpora softwaru toho výrobku? Tady ti nikdo evidentní chybu výrobku neopraví. Zkus to tady https://www.jvc-tv.cz/kontakty/

To je nějaká SW chyba. Buď přehrát firmware nebo servis.