» Poradna » Notebooky

Po zapnutí přístroje nefunguje zvuk

Skoro pravidelně po zapnutí přístroje nejde zvuk, když ho restartuji, tak se zapne, ale jakmile chci použít zase nefunguje

Odpovědi na otázku

ty být malé dítě? Dotaz který nemá hlavu ani patu.

Nejsem již malé dítě, ale starší senior-osmdesátník, tak si myslím, že jsem se vyjádřil jasně, opakuji, že mě pravidelně ráno po zapnutí přístroje nejde zvuk, když jej restartuji, tak zvuk okamžitě funguje, ale jakmile se dostanu k otevření obrázku, zvuk chybí, provedl jsem i celkovou revizi přístroje a ani to nepomohlo, možná je to problém mého notebooku, teď současně-čas 5.50hod. zvuk funguje

Aha, tak sa jedna o notebook, myslel som si, ze o holiaci strojcek.

Děkuji všem za vaší snahu mi pomoci, zatím je to se zvukem v pořádku, na závadu se nepřišlo, doufám, že mi nenastanou zase problémy zítra ráno

ja som myslel ze nasluchaci pristroj.

Pořád jsi trapný s tím vydáváním se za dědka.

Ne nevyjádřil jsi se jasně. PŘÍSTROJ je hodně obecná pojem. Stolní PC? Notebook? Mobilní telefon? TV?....?...?

šel ujo pagac17, před sebou tragač, na něm vez zdroj, pro přístroj, co krávy doji a koně střihá, když nafty se přechlastá dokola říhá

No tak ten tvůj tajný přístroj vůbec nezapínej, nedělá ti to dobře.

Troll

jo troll, nespolupracuje, brání se věkem

mne napr. ked pristroj nevydaval zvuk, tak som zistil ze vysavac nie je v zastrcke.