Po zapnuti PC se nezobrazuje se bios

Ahoj, mám problem s PC. Zakoupil jsem levnou sestavu. ASUS M4N68T, AMD procesor a 2GB pameti. Vse nové. Zapnul jsem na zdroj, vse se zdalo ok bez pipani ale bios nenabehl. reklamoval jsem zakladni desku. Dnes jsem prinesl novou a ten stejny problem. Jen kdyz vypnu a zapnu tak pak uz pc bez problemu nabehne. Provedl jsem tedy kompletni instalaci. Vse po instalaci bezelo vyborne. Vypnul Jsem PC zapnul a nic. Vypnu a zapnu a zase vse bezi jak ma. Vytahl jsem ramky. To stejne. Zdroj jsem zkousel na jinem PC.. bez problemu. Grafiku jsem testoval na jinem. Vse ok. Tak ja uz nevim.. vetrak se zapne a led na desce sviti...

Odpovědi na otázku

A kdyz compa zapnes a nenabehne, jak je na tom monitor? Je ve stand-by modu nebo je aktivni a zobrazuje cernou obrazovku? Pomuze tvrdej reset misto vyp./zap.?

Pokud jsi zakoupil celou sestavu vztahuje se záruka na celou sestavu. Neměl jsi reklamovat ZD ale celý PC. Co v PC nefunguje musí zjistit opravna ne ty.

Vypiš všechny komponenty sestavy.

Úplně nerozumím tomu popisu problému - když PC restartuješ, běží nebo ne?
Kdy konkrétně neběží?
Umíš to nějakým konkrétním postupem navodit? Jakým?

Jaky mas typ procesoru a zdroj? Prepalil jsi na nejnovejsi funkcni BIOS? Zkousel jsi jiny zdroj v tvem novem PC? Mas poradne dotlacene vsechny konektory a pameti do slotu?