Po zapnutí pc se nespustí bios, monitor ani klávesnice

Ahoj, přišla nám "nová" deska...před odesláním byla plně funkční, čistá bez viditelných vad atd. Ovšem po zapojení se pc sise "rozjede", ale nespustí se nic...jen se rozjedou větráky a pípne jako vždy při zapínání, ale to je tak vše, nerozsvítí se ani klávesnice, ani monitor (ano, zapojené jsou)... Grafika i RAMky jsou funkční, Ram celkem 4Gb DDR2, grafika Sapphire HD 5770 1Gb, zdroj 500W (funkční), procesor Athlon 64 X2 6000+, deska je gigabyte GA-M55S-S3. Zkusili jsme po radě vyndat baterii (pro reset biosu). Nic nepomohlo. Grafika též funkční (vyzkoušeno i s jinou grafikou). Prosím, děkuji za jakýkoli nápad

Odpovědi na otázku

Řekněme že větrák u GK se roztočí taky. Mě se tohle dělo když sem měl špatně zacvaklé RAMky do slotu. Zkus je prohodit, to mi taky pomohlo.

zkoušela jsem i po jedné - dát jen jednu a spustit, ale nic :/