» Poradna » Programy

Po zapnutí KMPlayer se mi na obrazovce objeví bílý čtverec

Ahoj, mám prosbu.Po zapnutí KMPlayer se mi na obrazovce objeví bílý čtverec, který vůbec nereaguje a já absolutně netuším co s tím. KMPlayer normálně funguje akorát ho ten čtverec y části překrývá. Už jsem zkoušela i přeinstalovat, ale problém furt přetrvává . Předem moc děkuji.

Odpovědi na otázku

co zkusit jiny prehravac? treba VLC..

Pokud ponecháš konfiguraci (zřejmě špatnou), přeinstalace je zbytečná.Takže smázni složku s konfigurací (bývá v AppData).

Odinstaluj ho a nainstaluj PotPlayer,je stejný jako KMPlayer ,je ale bez reklam.