Po vypnuti monitoru do power saving modu jej nelze znovu "probudit"

Ahoj, koupil jsem si novy monitor a kdyz odejdu od PC a monitor se vypne ( power saving mode ) a pote prijdu, na monitoru sviti oranzova dioda ( power saving mode ) a ja zahybu mysi tak primarni ( novy ) monitor mi nereaguje, rozsviti se pouze sekundarni.Nevite nekdo v cem by mohla byt chyba? Predem diky za odpovedi

Odpovědi na otázku

Prohoď monitory, zapojené v grafice. ☺

Jeden monitor mám připojený přes VGA a druhý přes HDMI...

Nenapada jeste nekoho, prosim cim by to mohlo byt?

RObí to aj v BIOSe? Nastav sleep na x minut a čakaj. Ak áno, je to HW chyba monitora (ak takto vylúčime chybu GK a OS/ovládača). Ideálne ho otestovať na inom PC.

Takze otestoval jsem na jinem PC a zjistil jsem, ze to dela naprosto to same - monitor se neprobouzi... Pripojil jsem jej ale k VGA a probouzeni funguje, co mi ale u VGA nefunguje je nastaveni na normalni rozliseni, vzdy mi to hodi rozliseni stareho monitoru ( 1440 x 900 ) , ktery mam ted pripojeny jako sekundarni do VGA.

Rozober a pozri sa na kondenzátory

Skús pr. tlačitko myši a nastavemie obrazovky. Som zvedavý čo urobí zmena "rozšíriť na tento monitor" (SW-ovo vypnúť a zapnúť)

Kup si novej monitor kappa