Po vypaleni hudby z mp3 se ozve v kazde pisnicce jenom par sekund a potom je ticho

mam problem s vypalovanim kdyz prevedu pisnicky z hudebniho cd (pres windows media player) do mp3 a potom je vypalim na LG 4163 v nejdriv sem to zkoušel v neru 6.6.0.16 pak i v nereu 7 tak vypalovani probehne normalne bez chyb ale kdyz si je chci poslechnout tak se ozve z kazdy pisnicky jenom ani ne sekunda a potom je cela pisnicka potichu nevite co by to mohlo delat? palirna by mela bejt v pohode protoze pres windows media player se to vypali normalne

Odpovědi na otázku

Skús to konvertovat cez audiograber a tak vypáliť