» Poradna » Mobily

Po vynutí TV LG se musí vše znovu naladit

Dobrý den.TV se po každém vypnutí i do stanby restartuje do výchozího nastavení. Tak že při zapnutí se musí pokaždé znovu vše nastavit a naladit.Prosím co s tím? Zřejmě není zálohována paměť tv? TV byla zakoupena 11.2015, tak že nemůže být na odpis.Děkuji Franta

Odpovědi na otázku

Poslední možnost, není zapnut nějaký mód třeba prodejna atd?

To bude pravděpodobně HW problém, nejspíš už nerentabilně řešitelný. Co bych vyzkoušel ještě jako poslední pokus - pokud má TV možnost návratu do továrního nastavení, tak ji dát + bych zkontroloval, pokud podporuje update FW, zda neexistuje firmware k updatu.Nicméně bych se spíš pomalu smiřoval s tím, že je třeba koupit novou bednu. Že je z 2015 neznamená nic. Smůla na kus, máme doma LG z podobného roku, brácha má ještě starší a jsou to zatím bezproblémové TV.

Proč by nohla být na odpis? :) jistěže může a nejspíš i je. Ta paměť na nastavení není zálohovaná, používá se na to flash paměť, která drží parametry i bez napájení. A pokud nedrží, je prostě vadná. Tohle je na výměnu logické desky.

Problém vyřešily na LG-podpora a tímto jím děkujeme ale i Vám.https://www.lg.com/cz/podpora/podpora-produk... Nahrát do tv nový firmware a tv LG zase šlape

Skoro 4 roky ti to nevadilo a zrazu aké nároky ?