Po výměně zdroje pc nejde zapnout

Dobrý den, v mém stolním počítači mi odešel starý zdroj tak jsem pořídil nový (seasonic S12II - 520W) zapojil jsem nový zdroj do desky a do procesoru abych zkusil jestli fungují, počítač se bezproblému zapnul, tak jsem jej vypojil z elektriky a začal zapojovat HDD a uklízet kabely když jsem potom pc chtěl zase zapnout tak nenabehl( kabely na cpu a desce jsou řádně zacvaknute a zdroj je úplně nový) Kbyby jste věděli kde by mohl být problém tak napište, děkuji.

Odpovědi na otázku

Nejsme jasnovidci, proto k tobě nevidíme. Začni od začátku: Deska, procesor a zdroj. Vyzkoušej. A postupně přidávej paměť, grafiku, disky, ...P.S. Výraz "kdyby jste" je skutečně hnusný.

Procesor je Intel g4600, deska je msi h110m pro-vd, zkusil jsem resetovat BIOS ale ani to nepomohlo.

Kdybychom to viděli, tak bychom ti mohli pomoci. Ještě bys mohl zkontrolovat základní blbosti, jako zda je přítomen elektrický proud v kabelu, jestli je na zdroji zapnutý vypínač. Každý z nás se někdy zasekl na podobné ptákovině.

Zkontroluj zapojení konektorů do MB, které vedou z "frontového" panelu. Obzvlášť kabílek pro zapnutí (vypnutí) PC. Nemají žádnou aretaci, takže stačí málo a neštěstí je hotovo. ☺