Po výměně základní desky nejde klávesnice ani myš

Po výměně základní desky nejde klávesnice ani myš ve Windows, ale v biosu jde... Zkoušel jsem zapojit do všech USB ale marně, díky za pomocMám Windows 7, základní deska MSI H310 Artic gaming, procesor i3 8100, grafika AMD R9 280X, 8 GB RAM

Odpovědi na otázku

Doinstaluj potřebné drivery.

rád bych ale nemám jak, když mi již od spuštění nejde myš a klávesnice..

Tak integruj ovladače do instalačky a instaluj znova. Nebo si takovou instalačku stáhni "hotovou" zde https://goo.gl/LpokXY

Integrace ovladacu je sice dobre reseni, problem je ale odkud je sehnat kdyz vyrobce dava ovladace jen na win10. Vsechny tyto moderni desky uz davno podporuji jen win10, tudiz kazdy ovladac by musel manualne vyhledat a pro to je jednodussi nainstalovany system.

Ďalší, čo chce sťahovať 4 GB z uloz.to 4 h? Ja mám tú inštalačku na mega

A myslíš, že se odtud dá stáhnout 4GB naráz ? Mám dojem, že ten traffic omezili na nějakou max. velikost za den....

Zkus tu mys a klavesnici zapojit do usb 2.0 portu u ps/2 portu, obvykle usb 3.0 porty ve windows 7 potrebuji drivery a ty se jaksi pro takto nove desky uz nevydavaji, musel by jsi je vyhledat sam a vzhledem k tvojemu dotazu to pro tebe je nemozne. Mel jsi tam dat windows 10 a usetril by sis hodne starosti.

ani po zapojení do usb 2.0 to nefunguje..

Pokud by jsi byl schopen sehnat drivery, tak mys muzes pripojit pres ps/2 redukci, ovsem to sehnani driveru je problem a pak jak je tam dostat, pres usb to totiz nepujde takze budes to tam muset dat pres jiny pocitac.

Hoď BIOS do defaultu.

Proč by to mělo být BIOSem?

Protože existuje prakticky na všech ZD položka USB Legacy - Enabled/Disabled. A musí být ve stavu Enabled. Jasné?

se stávajícím OS ti to půjde jen s PS2 zařízením a DVD mechanikou. Jinak to nejde.

Viem výhody W7, ale na Coffee lake? Máš vôbec ovládače na chipset, grafiku...? W10 má svoje muchy, ale má ovládače na všetko (1803 je dokonca novší než akýkoľvek dnešný HW), W7 je klasika, ale MS na neho u novšieho HW kašle... Inak menil si za tú istú MB?

Deska má PS/2 rozhraní, do kterého můžeš připojit buď klávesnici nebo myš. Ty budou fungovat i v těch Window7 a jejich pomocí můžeš doinstalovat USB ovladače (pokud vůbec pro tvou desku a W7 existují).V krajním případě, pokud na těch W7 trváš můžeš osadit přídavnou USB kartu - např.:https://www.czc.cz/axagon-pceu-430v/230087/p... ta má ovladače i pro starší OShttps://www.axagon.eu/produkty/pceu-430v