Po výměně grafiky obraz kolísá (nevim jak jinak vyjadrit)

Zdravím mám problém s novou grafikou, po výměně jsem přes redukci DVI na VGA připojil do monitoru PC naskočí dostanu se do biosu i Windows ale problém je v tom že na obrazovce jsou nevim jak to popsat barevné čáry a tečky tzv. je dle mého obraz rozhozen ale nevím. Po prvé když to začalo dělat jsem zahybal s redukcí a obraz pak fungoval na 1 ale po restartu PC to zase začalo a teď už nepomáhá ani zahybani s redukcí. Do winu se dostanu ale po obrazovce s vítejte mám pouze černo :/ Předem děkuji za odpověďi :)

Odpovědi na otázku

Tak nouzový režim a odinstalovat ovladače GK třeba bude problém tam.

Právě že problém začal už po prvním zapnutí kdy nebyli ovladače nainstalovane a navíc to dělá i v biosu. :/

Podle popisu je problem v kabelu/redukci. Osobne bych to neresil a sehnal monitor s digitalnim vstupem a na historicky DSub bych se vykaslal. On i ten DVI uz je historie, ktera se uz u novych grafickych karet vyskytuje minimalne.

No jo mýt peníze na nový monitor hned kupuji na HDMI nejlépe ale nedá se to alespoň prozatím nějak potunit aby to fakčilo? Monitor mam 22 palcový takže vystacuje akorát teda ten zaostalý výstup na VGA :/ Samozřejmě pokud je to opravdu potřeba tak bohužel budu muset koupit monitor co nejdříve :/

Muže být problém v kabelu nebo redukci.Chtělo by to odzkoušet na jiném PC.Ale tím že jsi tím zahýbal, muže být poškozená jak grafická karta, tak i samotná deska.Osobně jsem se setkal s počítačem, který dělal to co popisuješ.Chtěl sem ho opravit reinstalací windowsu, ale po sformatovaní diksu už se to nanainstalovalo a vždy se to při instalaci někde kouslo.Myslel sem že je vadnej disk, ale po výměně furt to samé. Ale mě to nejelo ani na integrované grafice.Takže zkus tu grafiku vyndat a vyzkoušej to na integrované grafice a uvidíš jestli je chyba v grafice nebo v základní desce.Ale nejprve je nutné otestovat kabel a vyloučit chybu v kabelu v redukci

Předtím jsem jel na HD 4850 a v pohodě to běželo i na integrovce pohoda ale nejvíc podezřívám právě tu redukci zkusím domluvit s kámošem na test na jeho monitoru který má jak HDMI tak i DVI

A pohyboval jsem pouze s redukcí a kabelem rozhodně ne s grafikou

Tak po otestování v jiném pc a výměně za jiný kabel stále nefunguje