Po výměně grafiky nenaběhne PC

Zdravím, vyměnil jsem grafickou kartu z 1gb gtx650 na nějakou lepší 2gb gtx650, ale když se snažím zapnout pc, nic se neděje, resp. pc se zapíná, ale po chvíli se vypne a znovu zapne, toto opakuje donekonečna. Ani na monitoru se nic nezobrazí. Nevěděl by někdo co s tím? Předem díky.

Odpovědi na otázku

HW konfigurace PC včetně zdroje? Stará grafika po vrácení funguje?Jen tak pro zajímavost. Co vás vede k výměně té karty za stejně (možná horší - nefunguje) špatnou kartu?

Jestli stará grafika funguje nemůžu vyzkoušet, protože už ji nemám, vyměnil jsem ji s otcem na vyzkoušení, takže to můžu zjistit nejdříve zítra. A k výměně mě vede, jak už jsem zmínil to, že tato grafika je o něco lepší.Jinak konfigurace PC, jediné, co vím, je že mám CPU Intel Core i5 3570 a desku MSI B75MA - E33. Jinak co jsem ješte zapomněl zmínit, měnil jsem i teplovodivou pastu, může to být způsobeno tím, že jí je moc, nebo jiný problém ohledně toho? (chlazení jinak funguje)

Tak snad jste nejdříve vyměnil pastu a pak teprve zkusil jinou komponentu, ne? Nebo jste to všechno rozebral a teď ani tedy nevíte co je špatně?V čem je ta grafika o něco lepší? GTX 650 je GTX 650.

Mám vše správně složené, jen PC nejede.

Takže PC po výměně pasty šlo? Pokud ano, a přestalo jít až po výměně té grafiky, tak nevím proč se tady bavíme o pastě.Nicméně nemá cenu se tu bavit o ničem. Prostě tam zítra dejte pro jistotu tu původní kartu a pak se uvidí. Pokud chcete lepší kartu, tak si kupte něco normálního. Výměnou GTX 650 za jinou GTX 650 nic nevylepšíte. Výkon auta taky nikterak nezvednete větší palivovou nádrží.

To je překlep nebo jsi vážně měnil GTX 650 za jinou GTX 650?

Překlep to není, měl jsem 1gb 650 a vyměnil jsem ji za lepší 2gb 650.

Tak to si klidně nech tu starou, pokud ti to s ní funguje. O nic nepřijdeš. I kdyby na tom byl nalepen 1TB VRAM, tak to bude stále stejně líná stará lemra. Výkon totiž záleží na jádře a to je u obou úplně stejné - GK107 s pouhými 384 stream procesory. Kdyby to byla alespoň verze "Ti" (nebo dokonce "Ti Boost"), která má jádro GK106 s 768 SP, mělo by to alespoň trochu smysl. Ale ani to by mi za tu námahu nestálo.http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... Jen doufám, že jsi ji dostal zdarma a nevyplázl jsi za to nějaké peníze.

píše, že to prohodil s tátou. Asi mají stejné grafiky ve svých počítačích.

A postupoval ste podľa priloženého návodu ? Lebo niektoré tieto GK / z praveku GK/ najprv inštalujú , až potom sa sa vkladá GK . Pochybujuem , že máte orginal inštalačné DVD.