Po výměně grafické karty mám blackscreen

Dobrý den dnes mi došla nová grafická karta, tak jsem se rozhodl že ji vyměním. Počítač jsem vypnul a odpojil z elektřiny, následně jsem vyjmul starou grafiku, a vložil novou. Potom jsem zapnul pc. Vše zprvu vypadalo normálně, ale po chvíli čekání se na monitoru neobjevilo nic, tak tedy zkusím zapnout a vypnou, a opět nic. Stále mi monitor píše že nemá žádný signál, tak tedy zkusím vrátit starou grafickou kartu zpět, jenže nastal ten samí problém. Zkontroloval jsem vše od zapojení všech konektorů, a slotu na základovce, a nic tak jsem zkusil donést druhý monitor s tím samým výsledkem.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci. Zeptat se na něco nechceš? Kdyby tě třeba zajímalo, proč to nejede ani s tou původní grafikou, tak jsi tam zjevně něco poškodil nebo nezapojil správně. Ovšem co přesně, to můžeš vědět jen ty, nikdo jiný u toho nebyl.

Jen pro jistotu, po vrácení původní grafiky proveď reset CMOS dle manuálu k desce

Máš kabel od monitoru zapojený v grafické kartě? jestli jsi ho nahodou nezapojil do výstupu na základní desce

a napájení tajný grafiky kterou si měnil za jinou tajnou grafiku si zapojil ?

1) odinstalovat ovladače staré karty2) vypnout a vyndat starou kartu3) nandat novou4) nainstalovat aktuální ovladače nové karty.

1. bez obrazu to asi nepôjde, že?

On si Windows nenainstaluje svoje ovladače, tedy při správném zapojení karty, včetně napájení a jejích výstupů? Než si uživatel nainstaluje ty správné?? Jen se ptrám..

Neptej se, stačí dočíst úvodní dotaz do konce a pak teprve zkusit poradit.

Máš recht.

Ovladače zaručeně nemají vliv na to, že by se mu neukázalo ani logo BIOSu