Po výměně CPU nenabíhá obrazovka

Dobrý den, koupil jsem si nový procesor, po instalaci a zapnutí PC se nezapne obrazovka, po zpětném nainstalování starého CPU jde vše v pořádku. MB: MSI G41 P26Zdroj: Seasonic 400WStarý procesor: Intel E6800 3.3ghzNový procesor: Intel C2Q Q8200Nový procesor by měl být kompatibilní se základní deskou, BIOS mám nejnovější verzi co na tu základní desku jde.

Odpovědi na otázku

Udělals reset BIOS? Zkratem pinů nebo vyndáním baterie.

Neudělal, stačí vyndat a dát zpět CMOS baterii?

Ano, chvíli počkat, a PC musí být odpojené ze zásuvky.

Pokud dáš E6800 zpátky, funguje to?

Ano, vše funguje jak má

Jakákoliv investice do prehistorické platformy Intel LGA 775 nemá žádný praktický smysl.Když už jsi to spáchal:po resetu CMOS vše funguje?ANO:OKNE:Zkontroluj výrobní čísla CPU:EU80570AJ0676M / EU80570PJ0676M / BX80570E8200 / BX80570E8200A / BXC80570E8200Které je napsané na CPU?Pokud žádné => podvod => vrať dodavateli.

Nemáš to nějak přetaktované?

Hmm.. Divné. Máš nejnovější verzi BIOSu? V seznamu podporovaných CPU pro tu desku Q8200 je.