» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po vrácení z Win10 na Win7 se nelze se připojit k síti

Po vrácení z Win10 na Win7 v rámci 30 dnů se nelze se připojit k síti.LED síť.karty svítí, ve Správci zařízení - adaptér pracuje správně,ale v "ipconfigu" název hostitele ................ PCtyp uzlu .............................hybridníprimární přípona DNS ......povoleno směrování IP.....NeWinProxy povoleno .........Nežádný adaptér není !ping 127.0.0.1 je OKS jiným adaptérem do PCI slotu je to stejné

Odpovědi na otázku

Resetni LAN https://kb.wisc.edu/helpdesk/page.phphľadaj príkazy na Internete určené pre cmd.exe, je toho plno.

Výstup příkazuipconfigzobrazuje pouze aktivní (= zapojené) NIC;=> zapomněl jsi připojit kabel UTP na jednom nebo druhém konci nebo je UTP vadný.

Jo přesně tak se to chová,jakoby nebyl kabel,ale bohužel tak jednoduchý to není,zkoušena jiná karta,kabel, router,ovladače...

ping 127 je blbosť. Načo pingovať vlastný PC? Pinguj router, DNS svojho ISP, IP adresu (napr. 8.8.8.8) a nejakého webu (napr. www.zive.cz). Ak pôjde niečo, môže byť chyba v DNS. Ak nepôjdu externé adresy, chybné nastavenie routra. Ak nejde ani router, chyba v OS. Skus reset pripojenia. BTW, nemáš antivirus? Aj on môže robiť problémy (stretol som sa s problémom pri upgrade W8 na W10 kde bol NOD).http://it.cestuji.info/nefunkcni_internet.phpA skús aj odinštalovať a znova nainštalovať ovladač sieťovky

Jakou přesně síťovou kartu tam máš, jakou přesně síťovou kartu jsi tam zkoušel přidávat, jaké verze ovladačů (hlavně odkud stažené) jsi instaloval?

zkus:1) kabel do jiného portu na switchi/modemu/ ...2) přeinstalovat ovladače síťovky3) je povolen IPv4/IPv6 protokol ve vlastnostech připojení?4) cmd s admin právy aipconfig /releaseipconfig /renewpopř.netsh winsock resetnetsh int ip resetrestartv logu eventvwr.msc se nic nepíše?