Po vložení grafické karty nefunguje obraz, bez ní ano

Po vložení grafické karty nefunguje obraz, na monitoru se objeví „no signál" při vyjmutí karty ale vše funguje tak jak ma Grafická karta GIGABYTE GeForce GTX 1050 D5 2G, 2GB GDDR5 Základní deskaMSI B360M PRO-VD - Intel B360//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.Otázky na jiná témata, případně dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny."//

Odpovědi na otázku

Děkujeme za infofmaci.Mě se zase stává, že když do spínací skříňky strčím klíče od bytu, tak nenestartuju auto.

Moc se v tom nevyznam, tak netusim co vše by se vám hodilo

Napsat otázku je první stupeň zš . Napsal jste jen větu oznamovací asi jste tedy se jen chtel pochlulbit co se Vám stalo že ?

Určitě by se mu hodilo, kdyby těma klíčema od bytu to auto nastartoval, ne?

Zajisté ten kabel do monitoru zapojujete do té grafiky a nenecháváte ho zapojený v základní desce ? Případně monitor není jen analog a vy pře s redukci do ní posíláte jen digitální. Technici popis je nic neříkající, může to být chyba vaše stejně jako vadná karta , zdroj, či deska.Nejnovější bios? Karta jinde funguje ? Monitor je jaký ?

Dávám ho do karty, redukci nepoužíval. Vse je připojeno hdmi kabelem. Nejnovější BIOS mám. Ano karta jinde funguje, aoc n941sw

Tak zkuste jiný monitor s jen digitálním vstupem. Ten skoro bez tří let starej monitor už může být načlej a na slávek signál nereagovat

Jednou mi takhle nefungovala 1060. Pomohl reset biosu.

To se provádí jak ? Jak říkám jsem v tomto nováček

Rada...potadit tu chce každý, představ si, kdyby každý svůj příspěk nazval "rada" nebo podobně...