» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po upgradu z W7 na 10 systém (64) nevidí DVD mechaniku

Systém po upgradu nevidí DVD mechaniku (Samsung SH222).Ve správci zařízení není.Když stáhnu ovladač,tak mi po startu vyskočí hláška, že driver nenašel zařízení.Zkoušel jsem i kabely,ale ty jsou na svém místě.

Odpovědi na otázku

Typický OOO:"upgrade"OS se vždy instaluje do čistého SSD z originálního média.Co s tím?Naprav to podle FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Zrovna ted jsem to delal,vubec jsem si nevsiml,ze me taky zmizela.Protoze pouzivam externi.Tu uz to resili a ja pouzil jak tam nekdo pise tu metodu 4.Stahl jsem ten zip.a opravil to tim. http://www.zive.cz/poradna/windows-10-proble...

Díky, ale raději Back to W7!

Moudré.W10 jsou brutálně funkčně ořezané oproti W7.

No ikdyž dáš znova W7.Tak pokud už máš v registrech bordel,tak se ti ta DVD neukáže ani tam. asi

Budeš se divit,ale jsem zpátky na W7 a již 10 minut si přehrávám aktuální DVD z časopisu Computer,takže funguje!

Jo super,ale jak dlouho jednou to stejne budes muset resit.Kdyz ne tohle tak urcite neco jineho.Utikat pokazde kdyz se neco nepovede neni vyhra.

Počítač mám 6 let,za ty 4 roky,co má podpora W7 skončit,si určitě koupím počítač nový s W10,protože HW bude zastaralý,již teď mám vyměněno HDD,Graf.kartu,rozšířenou RAM na 6GB,více již u zákl. desky nejde.Výkonější CPU rovněž nejde vyměnit.

Tak sis ty Win.10 zkusil alespon vis cote ceka.