» Poradna » Počítačové sítě

Po upgradu na Win 10 se nejde připojit k wifi přes usb

Ahoj, upgradoval jsem záložní PC na win10. Doposud (win7) jsem se k wifi připojoval přes malý USB wifi stick (z ebaye). Po upgradu se mi ale nedaří připojit k žádné wifi - stav je "bez internetu, zabezpečeno". Jako typ usb wifi vidím Realtek RTL8188CU. Zkoušel jsem vygooglit nové ovladače, ale bezúspěšně :/ pomůžete?

Odpovědi na otázku

NO to bude tím, že pod Windows 10 ovladače nejsou. Zkuste tam procpat ty pro Windows 7. Pokud to nepůjde, tak si za pár stovek kupte nový wifi modul.

pod W10 má právě také umět pracovat, viz: https://www.ebay.com/itm/Wireless-Mini-USB-WiF...

... a proto jsem si pořídil variantu, kde bylo i CD s ovladačema. Pokud nemáš, podle typu hledej UTGF https://bit.ly/2MI5hLO

PS: A co ten váš odkaz jako dokazuje? Ani číst se neumí? Není nad to když tu vždy někdo argumentuje nějakým odkazem, že to tak musí být, člověk na to klikne, a tam se vysloveně píše, že to tak není.Ideal for windows 7 , Window XP, MAC OS, LinuxPackage including:1PC Mini Wireless 150Mbps USB Adapter WiFi 802.11n/g 150M Network Lan Card (without Original packaging and CD) Note:please note that it can not work for Window 7 .