» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po upgradeu na Windows 10 nemohu stahovat do přednastavenych složek

Dobry den,prosim o radu po upgradu na Windows 10,když chci stahovat z netu,tak mě to automaticky stahuje do users/download/,jak to mám přenastavit,když mám rozdělený disk a na něm složky mnou vytvořené a chci stahovat do nich.S 10Widlema problém zatím nemám ale tohle mě docela vadí,beru to jako omezování,přitom vím jaký tyto windowsi jsou problémový,diky za jakoukoliv radu a s pozdravem E. Svitavy

Odpovědi na otázku

A v jakém prohlížeči stahuješ. Ten integrovaný nebo používáš jiný?

internet explore

To není problém windows, ale prohlížeče. Takže nastavit v prohlížeči. Kdyby to náhodou základní edge neuměl, tak použít nějakou alternativu, třeba tu co jste měl na předchozím OS. V nastavení se to jednoduše nechá změnit u všech dominantních prohlížečů. Je to prakticky jedna ze základních funkcí.

Ve vlastnostech implicitní složky Stažené soubory jde nastavit, kde bude umístěná, případně ji tam přesunout i se soubory.V každém browseru by mělo jít nastavit, kam se stahuje.