» Poradna » Notebooky

Po továrním nastavení nejde zapnout

dobrý den dal jsem svůj notebook samsungn145 plus do továrního nastavení dělalo se to asi 3 hodiny a pak mi to napsalo: The copmuter restarted unexpectedly or encountered an unexpected error. Windows installation cannot proceed. To instal Windows, click OK to restart the computer, and then restart the installation.

Odpovědi na otázku

Nemel jsi se v tom vrtat, obnoveni ne vzdy dobre funguje. Ted proved cistou instalaci Windows.

A nevíte jak to mám udělat on mi nejde ani zapnout

Lepsi bude, kdyz to prenechas nekomu znalejsimu (bez urazky). Tezko tu vypisovat, ze si musis stahnout ISO obraz Wondows, dat ho na flash disk, nabootovat z flashky, nainstalovat a nastavit Windows, nainstalovat software, obnovit data ze zalohy…

ok děkuji

ked nejde zapnut, ako si precital, ze pise "The copmuter restarted..." Takze zapnut ide, len nenabehne operacny system. Takze to zbal, daj do auta a pondelok odnes do servisu.