» Poradna » Ostatní

Po tisku bílé pruhy

Dobrý den.Mám multifunkci HP PSC 1510 a po vytisknutí obrázku se objevují pravidelné světlé pruhy,nepomohlo vyčištění kazet ani jejich výměna.nevíte co s tím ?zde příkladhttp://www.imagehosting.cz/

Odpovědi na otázku

Některý z fotoválců dosloužil.

Fotoválců??? Řekl bych, že se jedná o inkoustovku.Co máš za náplně? Originál nebo nějaké doplňované repasy?

je to inkoustovka,zkoušel jsem jak originální tak i jine druhy kazet se stejným výsledkem,používám papír planospeed

Zvol pomalejší tisk

Zkontroluj nastavení typu papíru a zda nemáš náhodou zapnutou Úsporu inkoustu. Nevhodná kombinace těchto dvou parametrů dokáže ,,zázraky".

Nerovnoměrný tisk. U starých multifunkcí od HP je to zcela normální. Bude zapotřebí seřídit tiskovou hlavu (tu část kde je nasazená kazeta a posunuje se ze strany na stranu) . Jak ti bohužel neřeknu, jelikož jsem se smířil s tím, že budu tisknout pomaleji, jak je psáno výše.

Kup si novou tiskarnu