» Poradna » Ostatní

Po stažení nové verse SKYPE .problém s kontakty

Stáhl jsem nabízenou novou versi ( což byl-jak jsem následně zjistil velký omyl-starý mi fungoval dobře).Po spuštění nové verse se neukázaly všechny mé dlouho používané kontakty.Když si kontakt vyhledám / po volbě "hledat"-kontaKT je nalezen....dám přidat do kontaktů (když se mi vytratil )...a ono mi to napíše:NELZE PŘIDAT - UŽIVATEL JE JIŽ VE VAŠICH KONTAKTECH!..Ale ve skutečnosti v seznamu kontaktů není vidět.A nemohu na to přijít jak tam již dříve používaný kontakt dostat A ZVIDITELNIT.Nový kontakt jsem nezkoušel přidat.Nejdříve bych tam rád viděl mé staré kontakty.JAK NA TO?

Odpovědi na otázku

Ono to chvíli trvá než se načtou kontakty. Načítají se ze serveru Skype. Zkusil bych ještě portable verzi skype spustitelnou ze složky - stáhni např. tady verzi 3.8.0.188 - je to plnohodnotná verze v češtině:
http://www.office-center-epj.de/portable/index.html...
Vypni novou verzi a spusť tu portable - pak (pokud načte kontakty ze serveru Skype - to chvíli trvá), tak si je vyexportuj -Rozšířené - zálohovat kontakty do souboru. Soubor se zálohou vcf si někam ulož. Pak vypni portable verzi a naimportuj zálohu kontaktů do nové verze: Kontakty - Rozšířené - Obnovit kontakty ze souboru.

Pravděpodobně ten upgrage neproběhnul dobře. Je nejlepší stáhnout full verzi přímo od Skype (něco přes 20 MB) a pak spustit ten instalační soubor.

4.0 je dost na , rychle si stahni tu starou verzi, dokud je na stazeni

me se vubec s 4.0 nerozjel mikrofon na dvou kompech, tak sem rychle downgradoval na 3.8

pošli sejmutou obrazovku, nebo si poznač někde jméno a heslo a ninstaluj to znovu. o kntakty nemůžeš příjít - jsou na serveru skypu a když se po přeinstalaci znovu přihlásíš svým původním jménem tak tam budou. na novou verzi někdo nadává - někdo ji chválí, to je jako u všeho. mi funguje naprosto dokonale - jsem s mní spokojen více než se sterov verzí - hlavně kvůli zvýšení kvality přenosu zvuku a obrazu

Stejně většina lidí skončí s trojkovou řadou Skype a přejde na čtyřku. Je to jenom otázka zvyku. Já jedu na čtyřku a trojku bych už nechtěl. Má opravdu lepší zvuk i obraz.

ano stvorka je super a funguje na 100percent

problem je, ze u mne na dvou pocitacich nema zvuk zadny v cem je problem netusim...

Niekedy to robí ked máš 2 zvukovky (ako napr. ja jednu na MB a druhú v PCI).