» Poradna » Programy

Po startu PC nefunkční myš

Zdravím,
po startu PC je někdy zcela nefunkční myš, pomůže pouze restart nebo vytažení a opětovné zastrčení kabelu z USB.
Jako myš používám bezdrátový trackball Logitech. PC nyní běží na Win 7 64 bit, ale stejný problém se objevoval i na starém PC s Win 7 32 bit. Z toho usuzuji, že by problém mohl být softwarový a nebo přímo v trackballu.
Jestliže je myš po startu funkční, další závada už se neobjeví ani po jakkoli dlouhém používání.
Děkuji a přeji pěkný den
JiP

Odpovědi na otázku

To není v PC, ale blbne USB v tom trackballu. Určitě nepomůže ani přeinstalace ovladače ani jiný port. Při startu PC se zařízení prostě není schopno ohlásit systému.
Dodatek: Taky se mi to už stalo.

Zdravím,
to by mohlo být, dobrá zpráva to není, ale protože se to stává jen občas, tak to přežiju )
Děkuji za reakci JiP