» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po startu černá obrazovka, ne vždy

Ve W10 po startu a přihlášení nenaběhne obrazovka, někdy, náhodně naběhne a někdy jen černá. V nouzovém režimu nabíhá. Někdy restartuji i 4x, z toho několikrát po sobě vše v pořádku. Nechce se mi do přeinstalace windows. Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

Nechce se ti.. ale nejspíš budeš muset.. Nikdo netuší, co máš v systému za bordel.. Viz "Programy a funkce" a informace o tom, co všechno jsi do systému najebal..

Nebo ti odchází grafika.. Posranej Notebook.. / nebo snad stolní PC..???

Je to PC, HDD je SSD, pokud to naběhne, není žádný problém, tedy ani grafika ani disk, ale asi mně opravdu čeká přeinstalace.

Pokud ti najíždí systém zcela normálně do přihlašovací obrazovky, tak to grafikou být nemusí.. Tipl bych si na bordel v systému.. Valná většina lamiček bojuje s počítačem z různých příčin.. Bordel v systému považují za normální stav..

Spatne ovladace, nebo prepinani grafiky na integrovanou, nebo dalsi z 20 moznosti s touto neznamou sestavou

Ale zrovna tak, to může ukazovat na problém s odcházejícím diskem..V takovém případě by i samotné najíždění na tu přihlašovací obrazovku by bylo poněkud jiné..