» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po spuštění systému Windows se objeví příkazový řádek

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s tím, že se po spuštění Windows objeví příkazový řádek, po pár sekundách zmizí, adresuje na: C:\WINDOWS\system32\cmd.EXE, nevíte o co by mohlo jít?

Odpovědi na otázku

A je to skutečně windows a v něm spuštěné okno příkazového řádku, nebo je celá obrazovka černá s textem (tzn ani windows nenaběhl) ?

Ano je to Windows a v něm spuštěné okno...Windows nabíhá v pohodě.

Nejspis se ti po startu windows spousti program, kterej vyuziva prikazovy radek.Muzes se kouknout pres msconfig.exe co se spousti.

Ve windows 10 toto nefunguje. Musíte otevřít správce úloh a kliknout na kolonku "Po spuštění".

Dostaneš se tam i přes ten msconfig.

No nevím viz https://ctrlv.cz/FgO3

No vždyť, a co píšu? "Dostaneš se tam i přes ten msconfig."

Trochu škrábání se levou rukou za pravým uchem, ne?

Mam to holt zautomatizovany ze sedmicek a nevzpomel sem si ze v desitkach je to trochu jinak. Ale v principu je tam informace co delat.

Vrátit se k funkčnímu bodu obnovení.

Projel jsem aplikace, které se spouští po spuštění, ale absolutně netuším, která by mohla tento příkazový řádek způsobovat...když ten řádek naběhne slyším v ntbk takový zajímavý a jiný zvuk, nevím jak to úplně popsat :D

A nepoužil jsi adwcleaner a po ukončení scan jsi nedal přeskočit základní opravu?

žádný adwcleaner nebo podobné programy jsem nepoužíval...možná mi v počítači zbyl nějaký pozůstatek antiviru, který jsem si stáhl a neodinstaloval se celý...

Tak potom to zkontroluj přes autoruns zda tam něco takového není připnuteho.Já tohle dělám přes Revo Uninstaller co je po spuštění,ale asi bude stačit ten autoruns.

Díky, vyzkouším

tohle by mělo být asi to co se otevírá...https://ctrlv.cz/bTEw, nevím teda jestli to vypnout nebo ne...

Ne to není ono to nech tak jak je spíše hledej něco dle názvu toho Antiviraku co jsi psal,že jsi ho měl nainstalovaný.

A nemáš tam něco označené žlutě to většinou jsou už věci které v PC nejsou,ale můžou dělat neplechu.

Je tam pár věcí, které jsou žluté a taky pár které jsou červené...to znamená že je mám odškrtnout protože jsou zbytečné?

Ty červené nech jak jsou ty jsou v pohodě,ale ty žluté odpoj.Restartuj PC a pokud vše bude OK tak je můžeš i smatat.Já osobně je mažu hned.

ok, děkuju za pomoc:)

Tak jsem restartoval a už se žádný příkazový řádek neukazuje...díky moc:) bylo to asi kvůli MalwareBytes :/

Tak snad to bylo tím a už to bude OK.

Neměls nainstalovanej Norton?

Tak muzes vypinat a restartovat. Uvidis jestli cmd bude s necim souviset.