» Poradna » Ostatní

Po spuštění PC se objeví příkazový řádek s "Update check" a otevře se prohlížeč

Dobrý den,Mám problém, že vždycky když zapnu PC, tak na několik vteřin vyskočí příkazový řádek na němž se napíše "Update Check".Příkazový řádek se zavře a zapne se prohlížeč a jsou tam dvě okna s adfly a gestyy.com. Nevěděl by někdo co by to mohlo být?Děkuji za odpověď předem.

Odpovědi na otázku

Ano, natáhnul sis tam nějaký škodlivý software (malware, adware, vir...). Takže vyčistit nebo přeinstalovat.

Můžeš zkusit tohle je to bez instalace https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/th... }}} taky adwcleaner a jrt.exe

jaký máš windows ? 10 nebo 7?

Windows 10

tak zkus kouknout do - hlvni panel - pravým tlačítkem dej správce zařízení, tam najdi záložku po spuštění a tam zksu najít blbosti který nepoužíváš (normálně muže být vyplé vše) a dej zakázat

Tak to bohužel nefunguje...dá se vypnout a když odejdeš a zase se tam vrátíš, tak je zase zapnutý...zmetek jeden!

Vyřešeno na win11. ctr+alt+del - správce úloh - po spuštění a najít položku update. Tu zakázat a následně odstranit :) Restart a už by to mělo vše šlapat :)