» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po shození GTA V na plochu a stisknutí některých kláves se objeví tabulka

Zdravím, mám problém se systémem. Když hraji GTA 5 a pauznu ho a vyjedu na pluchu, tak někdy se stane to že po zmáčknutí dané klávesy vyjede nějaké tabulka. Například po stisku W Windows Ink, Po E Průzkumník windows. CO s tím ? Nebo něco špatně mačkám ? Windows 10//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Tohle znám. Dělá mi to GTA V taky. Pokud jsi si nevšiml tak Explorer se ti otevře když zmáčkneš Win+E, takže GTA V se z nějakýho důvodu softwarově drží tlačítko Win zmáčknutý. Dá se toho zbavit když okno GTA V vezmeš a přetáhneš na druhou virtuální plochu.

Velký dík

Win + E je standardní klávesová zkratka pro otevření průzkumníka. Je jich celá řada:https://wintip.cz/455-klavesove-zkratky-pro...

Zůstává ti nějak viset klávesa "Win"To co jsi napsal jsou klávesové zkratky Win+"něco"

Problém je v tom že GTA nějak drží to Win samo.

To GTA spíš "shodíš na lištu", ne na plochu = minimalizace aplikace. A ta tabulka, tomu se odjakživa říká okno.