» Poradna » Mobily

Po restartu telefonu se mi smazalo nastavení zvuků pro budík, sms atd.

Zdravím.Jak píšu v nadpisu, tak po restartování mého telefonu se mi vymazalo nastavení zvuku pro sms, budík a vyzvánění. Jedná se o telefon Nokia 5.1 plus se systémem Android One. Nemáte nějaké tipy, čím by to mohlo být a jak tomu zabránit? Díky za odpovědi :)Není to sice nic závažného, ale je otravné na to myslet po každém vypnutí/restartu, abych nastavení zase změnil :)

Odpovědi na otázku

Zdravím.Problém jsem nakonec vyřešil nakopírováním příslušných mp3 souborů do složek telefonu. Z nějakého důvodu nestačilo mít mp3 soubory na paměťový kartě. Musí být ve složkách telefonu, aby se nastavení nesmazalo :)