» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po restartu se objevi novy ucet. Win 7

Dobry den, mám dotaz ohledne win 7. Nedávno při zapnuti PC mi naběhl uplne jiny ucet. Nebyli tam zastupci, ani nic jineho. Restart nepomohl, prikaz sfc /scannow nicemu nepomohl antivir (NOD32) to same. Win si vytvari soubory pro kazdy ucet napr.: TEMP user 0.001 pak 0.002 atd. Vse co udelam je pote pri restartu ztraceno (word, složky, fotky). Vazne nevim co delat dal.

Odpovědi na otázku

Obnovit zničený systém ze zdravé zálohy (kterou ale určitě nemáš, znám tě!), jinak zbývá pracná a zdlouhavá reinstalace. Příště buď chytřejší...

Aspon neco. Tak děkuju moc :)

S vysokou pravděpodobností není potřeba reinstalovat celý počítač, obvykle stačí vytvořit nový účet s jiným jménem. Pokud to nejde z dočasného profilu, pohledej, jak aktivovat účet Administrator a nový účet založ z něj. (Na každém počítači, který instaluji, vytvářím záložní účet s admin právy hned po instalaci právě pro tyto případy, kdy se poškodí uživatelský profil).

stary ucet tam porad je tohle je jen docasny protoze se neco poskodilo na disku. Da se to opravit, ale tezko to das do kupy sam. Kdyz prestane jet auto taky budes psat diskuze na internetu a skouset ruzny babsky rady ??

Není to přihlášení pomocí dočasného profilu? To se občas stane z důvodu chyby.

http://www.sysprobs.com/fix-temporary-profile-win... https://www.techsupportall.com/how-to-fix-temporary-prof... v poslednej dobe sa mi to stalo na viacerých PC. Pred tým maximálne na domenovych profiloch no posledný týždeň som evidoval aj poškodené profily kde su PC len v pracovnej skupine. Možno Microsoft zas a znova niečo ako inač dodrbal