» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po restartu PC, vodoznak aktivace Windows

Dobrý den, jednoho dne se mi restartoval pc po aktualizaci windowsu a druhý den se mi zobrazil vodoznak, abych aktivoval windowse. Přitom mám legální W7 a tenkrát jsem přešel zadarmo na W10. Do této doby bylo všechno v pohodě. Když dám do cmd příkaz - cscript slmgr.vbs /dlv , tak mi vyjede tento report Chyba: 0xC0000022 V počítači se systémem Microsoft Windows (edice non-core) zobrazte text chyby spuštěním příkazu „slui.exe 0x2a 0xC0000022“.Děkuji předem za rady

Odpovědi na otázku

Nejsou to "legální" Windows 7 z Aukra za 200,- Kč?

Jestli se nepletu, tak ano je to ta verze, jak se bere stitek z ntb a k tomu instalacni cd. Ale nebyl problem doted, tak mi je zahadou ze zrovna ted po cca 2 letech

To neres. Odpovedel sis sam. Vlastne je soucasny stav v poradku, ne?Snad sis nemyslel, ze ti nekdo da za dve stovky vec, co se normalne prodava za nekolik tisic

To už se mi po jakési aktualizaci stalo taky, v mém případě stačilo spustit poradce při problémech s aktualizací.https://support.microsoft.com/cs-cz/help/10738/windows-...

Zkusím

Není jednoduchší jít do vlastnistí a zadat znova licenční klíč? Pokud se nepovede tak zavolat na aktivační linku

Rika, ze asi ma "legalni" licenci z Aukra za 200 Kc...