» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po restartu nenaběhne

Dobrý den,mám problem s ntb, konkrétně MSI GE62 6QF Apache Pro. Ntb funguje vcelku v pořádku na ty roky ale po předposledním preinstalovani systemu se začala objevovat tato chyba. Když ntb vypnu, jde zapnout normalně. Pokud jej chci ale resetovat, např kvuli aktualizacim ci cokoliv resetuje se ale nenabootuje. Je pouze cerna obrazovla s logem MSI. Musim ntb natvrdo vypnout nebo dat rezim spanku a znova zapnout a to se nabootuje okamzite. Zkusil jsem znovu dat do tovarniho nastaveni a stale ten stejny problem. Jedine co tak, pred predeslou preinstalaci (ale to si nejsem jist) menil HDD za SSD a nvme. Ale to by nemelo mit zadny vliv. Spise proc tato chyba s nenabootovanim po restartu. Dekuji vsem :)

Odpovědi na otázku

Proč to přeinstalováváš ???Zkus vypnout "Rychlé spouštění" v Nastavení a "Fast boot" v UEFI.

Udelej jeste 2x tovarni nastaveni, pak CCleaner a prepastovat... OMGA ted vazne. Dej do defaultu BIOS a vymen CR2023 na desce. Nemas tucha o cem mluvim nebo jak se to dela? Tak servis.Slepe strevo si taky nevyoperujes podle tutorialu na YT.