» Poradna » Programy

Po reštarte FAH už nenabehne

Zdravím. Nainštaloval som si fah-installer_7.5.1_x86.exe, všetko beží, ale po reštarte už nenabehne. V Autoruns som odkaz na FAH ani nenašiel. V čom môže byť problém? client.foldingathome.org píše, že sa client nemohol pripojiť. Stalo sa to niekomu? OS: W10-18362. Vďaka za rady, alebo skúsenosti.

Odpovědi na otázku

Potěš koště! Reinštalovať to nejde, lebo čosi beží na pozadí, takže asi je nutná odinštalácia. Nechápem zmysel takého postupu. Dík za pomoc. Nenapadlo by ma čo konkr. hľadať googlom.