» Poradna » Notebooky

Po resetování WINDOWS 10 notebook nerozpozná sluchátka

Dobrý den, musel jsem resetovat win10 do továrního nastavení kvůli tomu že jsem měl málo místa na disku a nechtěl jsem to čistit ručně ale když se potom zapnul notebook tak nefungoval zvuk tak jsem ho restartoval a fungoval ale když zapojím sluchátka tak fungují ale mají strašně divný zvuk na mobilu nebo druhém PC fungují uplně v pohodě a před resetováním fungovali i na ntb. nemůžu ani nastavit mikrofon který je na sluchátkách když jdu do správce zařízení tak se mi tam ani neukáže. nevím čím to muže být díval jsem se na net ale nic mi nepomohlo tak budu rád za nějaké typy

Odpovědi na otázku

v první řadě reinstalovat ovladač zvukovky. Ale hlavně jsi fest pobavil tím důvodem reinstace :)))

mj si zjisti jaký význam mají slova Tipy a Typy