» Poradna » Windows (a jiné OS)

Po reinstalaci Windows nejde USB WiFi stick

Ahoj, reinstaloval jsem Windows a když připojím do USB takový stick na internet tak mi vůbec nenačte. jako kdybych ho tam nepřipojil protože dle toho že nesvítí ho to ani nenapájí. Zkoušel jsem to i do mého notebooku ale to taky nejde. Ale před reinstalací Windows to šlo úplně normálně tak nevím jestli nemám nenainstalovaný nějaký ovladač či co.DÍKY ZA POMOC

Odpovědi na otázku

Ano, nainstaluj ovladač.

Jaký přesně?

Co se ptáš jak malé děcko?No k tomu zařízení přeci...A kde? No na webu výrobce.

No deska je MSI Z170A SLI Plus a když jdeš na MSI tak tam máš plno blbostí jako LAN driver nebo další ale já chci vědět co mám nainstalovat já. Jo jinak Intel IO driver jsem už nainstaloval.

Ten usb stick vyrobilo MSI ??

Nene základní desku.

Jenže on nepotřebuje ovladač k desce, ale k tomu modemu...

První k desce a až pak může řešit WiFi Stick...

Kdyby chyběl ovladač pro desku, nepojede mu vůbec USB a to nepsal.

Ale psal:"..Myš jde ale stick nefunguje. Ale potom jsem šel do správce zařízení a tam bylo že nejsou nainstalovaný ovladače pro něco.."

Jj prohodil jsem ty dvě věci do rozdílných USB a myš funguje jak v USB kde předtím ten stick nefungoval a ve USB kde myš fungovala tak stick nefungoval. Lépe řečeno nefunguje v žádném USB.

no ty k tomu WiFi sticku.

Jo to jsem se pokoušel ale protože mi to ani nedetekuje jako hardware ale musí to detekovat aby se to nainstalovalo.

No tak tam nemas drajvry pro to PC a proto nenajde nic na USB...

No ale má to jeden háček. Zkoušel jsem na místo toho sticku připojit myš a ten stick dát do místa kde je myš ale bohužel to nefunguje. Myš jde ale stick nefunguje. Ale potom jsem šel do správce zařízení a tam bylo že nejsou nainstalovaný ovladače pro něco. Myslím že to bylo USB 3.1 ale nevím to přesně. Doma se ještě kouknu a napíšu ale teď je otázka co mám přesně z těch ovladačů co na stránce jsou nainstalovat. Je tam toho docela dost ale ne úplně to co potřebuji. Zkoušel jsem to nainstalovat z přivaleného CD ale to nějak nejde spustit.

Když to neumím, tak to nedělám. To že jezdím v automobilu ještě neznamená, že abych ušetřil, tak si sám zvládnu udělat komplet generálku motoru.To že pracuji s počítačem ještě neznamená, že jej každý moula umí přeinstalovat. Kdyby jste to svěřil odborníkům, máte to již dávno hotovo.

Při samotné reinstalaci se nic nestalo a komu bych to dával? Jedinej problém byl když na mně vyjela hláška o tom že musím převést disk z MBR na GPT ale to jsem vyřešil.

Jo tam jsem se dostal ale potom nevím co mám přesně nainstalovat. Něco jménem USB driver nebo něco takového tam není.

Použij tohle - všechny potřebné drivery doinst. automatickyhttps://drp.su/download.htm

Ok zkusím díky

Mno tak to stejně nepůjde protože na stolním PC nemám internet. Můžu to nějak propojit s notebookem kde mám WiFi?

A nebylo k tomu sticku náhodou přibaleno i CD/DVD s ovladači? A mohl bys dát aspoň info, co to je za USB WiFi?

Je to TP Link TL - WN722N. A ano bylo ale to by mi nepomohlo. Ten stick musím mít připojen k PC abych mohl nainstalovat ovladače. A nemůže se to spojit protože nemám nainstalované ovladače základní desky a nevím jaký nainstalovat.

Tak si stáhni tu offline verzi kde chceš - má to ale cca 10GB...

Tak jo zkusím to.

Zavolej si nekoho na to...ver mi, usetris si spousty casu (i nam tady)

Já tam vidím toto: https://ctrlv.cz/aJ4qTy ne?

Ano to přesně jsem taky viděl ale nevím jaký ten ovladač mám nainstalovat.

To vypada na Error mezi klavesnici a zidli

... a to sakra velkej

Netuším co tu řešíš.Nechodíš nahodou do MŠ?http://cz.tp-link.com/download/TL-WN722N_V1.htmlOperační systém Vista/XP/7/8/8.1

Ne do MŠ fakt nechodím. To bych tu taky nebyl a ty asi nevíš jak se někdo kdo chodí do MŠ projevuje.

USB Wifi se nehlásí ve dvou počítačích, ani v portu kde jede jiné USB zařízení? to nebude ovladačem. Ještě bych to zapojil do třetího PC, ale pak už ho odnes na reklamaci.

Nene, přišel jsem na to že je to ovladači. USB stick jsem totiž zapojil do notebooku a musel jsem přenastavit z WiFi zařízení 1 na 2 a potom to i blikalo a fungovalo poho. Jinak ten soft na instalaci ovladačů je super. Nainstaloval mi skoro všechno ale ten problém to nevyřešilo. Kouknul jsem do správce zařízení a viděl jsem tam toto.http://imgway.cz/s/9nh